PES

By
Updated: Prosinec 27, 2013

pVýrobky z hydrofilného polyesterového vlákna vďaka svojmu profilu a vylepšenej vláknovej technológii odvádzajú enormné množstvo vlhkosti z povrchu pokožky na vonkajšiu stranu textílie, pričom túto rozvádza do plochy a tým zefektívňuje jej odparovanie. Svojimi mimoriadnymi vlastnosťami redukuje priamo teplotu kože, znižuje srdcovú frekvenciu pri telesnej činnosti a udržuje hydratáciu organizmu na požadovanej úrovni. Zabezpečuje komfort chladivého pocitu v každej situácii. Vďaka výbornej elasticite a optimálnej jemnosti materiálu vyniká vysokým komfortom a pohodlím pri nosení. Výrobky sú použiteľné celoročne k športovým aktivitám, bežnému noseniu a oddychu ako prvá vrstva v zime alebo jediná vrstva v lete.

Výrobky zhotovené z materiálu polyester / elastan majú vďaka počesanej úprave jedinečnú schopnosť tepelnej izolácie pri maximálnom pohodlí a odvode vlhkosti z povrchu tela. Tvarovú stálosť výrobku zabezpečuje značkový elastan Lycra.

pe

Dámske:
- tričko s krátkym rukávom: 15,70€
- tričko s dlhým rukávom: 2ľ,50€
- spodky: 17,85€

Pánske:
- tričko s krátkym rukávom: 17,85€
- tričko s dlhým rukávom: 26,50€
- spodky: 23,25€

Detské:
- súprava s dlhým rukávom: 25,40€ velkosť 120 – 150
21,60€ velkosť 90 – 110

Ak máte záujem o tento produkt, neváhajte a kontaktujte nás na
e-mail: plaveckepotreby@pobox.sk

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>